Kochani, zaczynamy!

Moi Drodzy,

Ponieważ poszukiwania naszych przodków nabrały szalonego tempa, czas zacząć porządkować wszystkie zebrane informacje i historie.

Na MyHeritage.pl zamieszczone jest drzewo naszej rodziny. Wszyscy współautorzy starają się systematycznie uzupełniać zdobyte informacje. Na dzień dzisiejszy nasze drzewo liczy 648 osób. Część z tego to jednak puste pola, bez żadnych informacji. W wielu przypadkach mamy tylko szczątkowe wiadomości, takie jak imię i jedną z dat. Mam ogromną nadzieję, że uda nam się odnaleźć wszystkie brakujące elementy tej układanki i, z czasem, dokładać kolejne.

Chciałbym opisać tutaj, jak najbardziej szczegółowo, każdą osobę i najważniejsze wydarzenia. Ale znaczenie mają też anegdotki i drobiazgi, które powiedzą nam, jakimi ludźmi byli nasi przodkowie. Dlatego zapraszam do pisania o wszystkim, co wiecie :)

Krótka instrukcja dla współautorów:
– każdy współautor powinien korzystać ze strony w ramach swojego konta – w celu uzyskania dostępu proszę o kontakt (agata [at] truskavkowestudio.pl);
– proszę o dodawanie tagów do każdej notki: imię i nazwisko (jako jeden tag) – zarówno nazwisko panieńskie jak i po mężu;
– proszę o przypisywanie notek do właściwych kategorii (w przypadku braku właściwej kategorii można dodać nową);
– proszę o zamieszczanie jak najdokładniejszych opisów dodawanych zdjęć;
– proszę o opisanie źródła danej informacji.

A poza tym bierzcie i cieszcie się tym wszyscy :)

Pozdrawiam!
Agata

Leave a Reply